Paznokcie

Zimowy french manicure

French nie zmienił się zbytnio w toku ostatnich kilku lat. Nadal jest wzorcem jasnego, uniwersalnego manicure i wyznacznikiem minimalistycznego kobiecego stylu. Dziś przyjrzymy mu się z zimowej i karnawałowej perspektywy.

Zimowy french manicure z cienkim paskiem

Jasny pasek na samej krawędzi płytki paznokcia jest charakterystycznym elementem french manicure. Od tego, czy uda Wam się zrobić idealnie równy paseczek dostosowany grubością do zamysłu całej stylizacji zależy cały osiągnięty efekt. Tutaj liczy się przede wszystkim pewna ręka i właściwe przygotowania paznokcia. Na nierównej lub nieprzygotowanej powierzchni może się nie udać pomalować wszystkich paznokci wystarczająco równo. Szkoda pracy na niezadowalające efekty dlatego warto przyłożyć się do właściwego kształtowania płytki i malowania lakierem bazowym.

Droga na skróty

Jeśli obawiacie się, że brakuje Wam wprawy, zawsze możecie skorzystać z usług kogoś bardziej doświadczonego w malowaniu hybrydą, sama bardzo chętnie pomogę. Istnieją jednak proste metody na ułatwienie sobie tej pracy. Na rynku dostępne są specjalne paseczki do french manicure, które możecie łatwo nakleić na paznokcie tworząc szablon dla idealnie równych pasków.

Zimowy french manicure – jasny i delikatny

French świetnie komponuje się z jasnymi materiałami. Choć większość zimowych stylizacji celuje w ciemne barwy to warto przełamać schemat i ubrać np. kremowy sweter lub inny jasny ciepły top.

Jeśli macie ochotę, możecie w komentarzach podzielić się swoimi pomysłami na zimowy look z wykorzystaniem french manicure. 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *