pastelowy manicure
Paznokcie

Zawsze modny pastelowy manicure

Ciemne i intensywne barwy ziemi, chłodne kolory zimy, optymistyczne kolory na święta czy złoto i brokaty karnawału? W tym wszystkim można się pogubić dlatego dziś poszukamy uniwersalnej – kobiecej palety barw.

Myślę, że najlepszym wyborem będą pastele. Czym właściwie są barwy pastelowe? To kolory jasne, łagodne, spokojne, niekrzykliwe, niejaskrawe, nieintensywne, często zawierające dużą domieszkę bieli – za Wikipedia.

Pastelowy manicure – modny bez względu na sezon

Pastele niejako z definicji są delikatne i niezbyt kontrowersyjne, jednak mogą być uznawane za nieco zbyt dziewczęce – dobór właściwej barwy z palety będzie więc kluczowy.  Dziś proponuję Wam bardzo kobiecy i delikatny róż, który idealnie współgra z jasnymi stylizacjami. Sam w sobie nie jest może zbyt zdobny, ale może być bardzo dobrą bazą dla jakiejś ciekawej sylwestrowej aranżacji.

Jak to zrobić?

Pastelowy manicure, który chciałam Wam dziś pokazać jest bardzo łatwy w wykonaniu. Wystarczą 3 hybrydowe lakiery – jednak nie zapominajcie, że bardzo ważne jest samo przygotowanie płytki paznokcia oraz dokładność w nanoszeniu każdej z warstw!
Na początek trzeba nałożyć Semilac Extend base, która stanowi podkład całej stylizacji. Piękny pastelowy róż to efekt Pierre Rene w kolorze panacotta 05, a połysk uzyskamy dzięki Semilac top no wipe.

Cena wykonania pastelowego manicure z dojazdem na terenie Warszawy i okolic (np. Piaseczno, Konstancin, Nadarzyn czy Pruszków) jest zgodna z cennikiem umieszczonym na tej stronie. Zapraszam i życzę Wam szampańskiej zabawy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *