matowe paznokcie hybrydowe
Paznokcie

W drogę! Jazda po matowy lakier hybrydowy

Choć wakacje powoli chylą się ku końcowi to nadal łapiemy promienie gorącego słońca i cieszymy się urlopami. Długie godziny za kierownicą potrafią jednak znużyć, więc wymyśliłam stylizację wykorzystującą matowy lakier hybrydowy.  

Pamiętajcie, by w drodze skupiać się na trasie, a nie na pazurkach, bezpieczeństwo przede wszystkim.  Wiem co sobie myślicie – niech pierwsza rzuci kamień ta, która nigdy nie malowała paznokci stojąc w korku podczas długiej drogi do pracy. 🙂

Usługi z dojazdem do Klientki

Jak wiecie, możecie się ze mną umówić na wizytę domową, w trakcie której zrobimy manicure, pedicure, SPA dłoni lub zagęszczanie i wydłużanie rzęs. Będę szczera- to droga do jednej z moich Klientek, a nie wakacyjny wyjazd (bo ten jeszcze przede mną) zainspirowała mnie do tego pomysłu. Pomyślałam jednak, że fajnie byłoby utrzymać całość w lekkim, żywym i wakacyjnym kolorze. Sama byłam ciekawa, co z tego wyjdzie. Wydaje mi się że jest ciekawie, ale ocenę pozostawiam Wam.

Dlaczego różowy mat? Wyraziste, jaskrawe kolory często ostatnio trafiają jako detale samochodów: na koła lusterka czy listwy. Sportowe auta coraz częściej mają właśnie matowe wstawki współgrające z błyszczącą całością i na nich zwykle wygląda to świetnie. Dlaczego miałoby nie zadziałać na paznokciach?

Jak zrobić matowe paznokcie hybrydowe?

Technika nie różni się zbytnio od klasycznego hybrydowego manicure: baza, kolor i top. Jednak to właśnie ostatni krok, czyli odpowiedni TOP robi tak dużą różnicę. Ja zdecydowałam się na zastosowanie nowości od Victoria Vynn czyli mat TOP no wipe. Baza, którą wykorzystałam to Semilac extend 5n1 soft beige, a piękny różowy kolor to  golden rose 06 raspberry. Błyszczące paznokcie uzyskałam stosując Semilac top no wipe.

To co, błysk czy mat? 🙂

A tak, cena nie odbiega od klasycznego manicure hybrydowego, czyli start od 65 zł.  

Dojazd jest wliczony w cenę. Zwykle pracuję u Klientek, możemy się umówić na terenie Warszawy i w okolicach takich jak Piaseczno czy Pruszków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *