turkusowy pedicure
Paznokcie

Turkusowy pedicure – prawdziwa głębia koloru

Głęboki, intrygujący, naturalny i tajemniczy – taki właśnie jest turkus. Za moment sprawdzimy jak barwa tureckiego kamienia wygląda jako myśl przewodnia stylizacji stóp. Temat na dziś to turkusowy pedicure!

Turkus i barwy ziemi

Prezentowany pedicure wpisuje się w motyw barw ziemi – najmodniejszy nurt stylistyczne tego sezonu. Jednocześnie przynosi zimowym ponurym i głębokim stylizacjom pewien ożywczy powiew nadchodzącej wiosny.

Wybrałam dość ciemny odcień, który nadal nadaje się na chłodniejsze pochmurne dni. Będzie w sam raz do swetrów i ciepłych płaszczyków. Zielono-niebieski kolor jest jednak dużo bardziej żywy od prezentowanych poprzednio brązów i fioletów.

Turkusowy pedicure – materiały

Dzisiejsza stylizacja powstała na bazie Semilac Leveller Base, a piękny turkusowy kolor paznokci zawdzięczam hybrydzie MyLaq M048. Połysk to jak zwykle zasługa niezawodnego Semilac top no wipe.

Mobilny salon pielęgnacji paznokci Piaseczno

Dziękuję, że jesteście ze mną. Mam coraz więcej pracy dlatego wpisy pojawiają się tak rzadko. Dojeżdżam do moich Klientek w Warszawie i najbliższych okolicach takich jak Piaseczno, Nowa Iwiczna, Konstancin Jeziorna, Nadarzyn, czy Pruszków – na bloga nie zostaje wiele czasu, ale wiele z Was wybiera prezentowane tu stylizacje, więc pewnie nadal będą pojawiały się nowe wpisy.  

Zbliża się dzień Kobiet, może czas znaleźć chwilę dla siebie i zadbać o paznokcie? Zapraszam na manicure i pedicure – dojazd oczywiście w cenie usługi. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *