szary mat
Paznokcie

Szary mat i nie mat – szybkie porównanie paznokci

Połysk, czy mat – to pytanie już nieraz się pojawiało i nadal do mnie wraca. Tym razem przyjrzymy się efektom w odcieniach szarości! Jak Wam się podoba szary mat?

Na początek szary mat. Jedni mówią, że szary to nie kolor, inni z kolei twierdzą, że to nasza narodowa barwa jednak ja uważam, że dobrze dobrana i prawidłowo wkomponowana szarość może być synonimem elegancji i szyku. Zależnie od ostatecznego szlifu może być zarówno futurystyczna jak i klasyczna. W tym ujęciu mogę się zgodzić, by taki kolor stał się barwą narodową. 🙂

Szary mat i hybrydy

Surowość, nowoczesność, prostota i minimalizm. To są pierwsze skojarzenia, które wzbudza we mnie ta stylizacja. Trochę plastikowa, a jednocześnie kobieca i na pewno nie sztuczna. Mimo pewnej surowości jakoś nie widzę jej w biurze, choć w niektórych sytuacjach takie przyciągające wzrok elementy bywają naprawdę przydatne.. Jak sądzicie?

Szary połysk i hybrydy

Błyszcząca wersja jest dla mnie zdecydowanie bardziej klasyczna ponieważ połysk w jakiś magiczny sposób zmiękczył całą stylizację, sprawiając, że stała się jakby nieco bardziej różowa i kobieca, a przy tym zdecydowanie cieplejsza. Mam wrażenie, że wersja z połyskiem nie będzie, aż tak rzucać się w oczy – to zdecydowanie opcja na co dzień.

Hybrydy – cena i materiały

Paznokcie hybrydowe z dzisiejszego wpisu powstały na bazie Semilac extend base z wykorzystaniem kolorów Lily Angel 103 i jasnego NeoNail 5319-1 Mulled Wine. Błyszczące wykończenie uzyskałam dzięki Semilac top no wipe natomiast mat to zasługa Victoria Vynn top no wipe mat. Cena? Jak zwykle 🙂 Dojazd w okolicach Warszawy jest wliczony w usługę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *