Stylizacja paznokci
Paznokcie

Stylizacja paznokci na co dzień

Macie swoją stylizację, która towarzyszy Wam najczęściej? Na pewno tak! Jakie warunki powinna spełniać wymarzona codzienna stylizacja? Na pewno nie może przeszkadzać za to koniecznie musi się podobać!

Stylizacja paznokci na co dzień – czyli manicure do jeansów

Jeans to chyba najbardziej uniwersalny materiał, który od co najmniej kilku dekad towarzyszy nam w codziennych pracach. Jasne nie tylko w pracy – jeans jest bardzo częstym wyborem zarówno w drodze na zakupy jak i na imprezę. To właśnie nieśmiertelny styl i uniwersalność tego materiału sprawiają, że wybieramy go tak często.

Jakie powinny być paznokcie pasujące do codziennej jeansowej stylizacji? Nie zaskoczę Was – zadbane. Do jeansu pasuje praktycznie wszystko więc możliwości i wariacji jest praktycznie nieskończenie wiele – od neonowych rzucających się w oczy kolorów, przez oryginalne zdobienia po stonowane i naturalne barwy. Tym razem chciałabym zaprezentować Wam te ostatnie.

Delikatny róż niech będzie zawsze i wszędzie!

Jeden z moich ulubionych kolorów – sprawdza się w każdej sytuacji, a stworzenie nieskomplikowanej stylizacji z jego wykorzystaniem jest bajecznie proste i szybkie. Koniecznie trzeba jednak zwrócić uwagę na detale! Jednorodny kolor zwykle wymaga perfekcyjnego wykonania, aby mógł robić właściwe wrażenie. Po pierwsze zwracajcie uwagę na dopracowanie kształtu płytki paznokcia. Nie musi być to najmodniejszy kształt migdała, jeśli wolicie kwadratowe wykończenie to nic nie stoi na przeszkodzie. Ważne jednak, by kształt był dopracowany i równy dla każdego paznokcia. Zwróćcie również uwagę na wygładzenie płytki paznokcia oraz odsunięcie, lub dokładne wycięcie skórek.

Wykorzystane materiały

Bazą stylizacji został Neo Nail Base Extra Cover. Różowy podkład nie wymaga już stosowania koloru dzięki czemu możemy zaoszczędzić trochę czasu. TOP Laqell No Wipe to moje sprawdzone i często wykorzystywane wykończenie gwarantujące satysfakcjonujący głęboki połysk.  

Cena z dojazdem jest standardowa przy klasycznym jednokolorowym manicure i wynosi 60 zł.  

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *