Różowy french pedicure
Paznokcie

Różowy french pedicure i wspomnienie cieplejszych dni

Nadal jest ciepło, ale wieczorami i rankami czuć już pierwsze tchnienia jesieni. Chciałabym jednak ciągle wracać do dotyku ciepłej letniej trawy pod stopami i beztroski sierpniowego popołudnia. Moim sposobem na złapanie tego ulotnego babiego lata jest różowy french pedicure.

Jak już pewnie wiecie uwielbiam french pedicure i manicure. Uważam, że mimo minimalizmu i prostoty jest to chyba najbardziej kobieca, uniwersalna i ponadczasowa stylizacja. Różne wariacje paznokci w tym stylu w moim wykonaniu możecie znaleźć tu i tu.

Różowy french pedicure – jak to zrobić?

Pierwszą warstwą jest mój ulubiony, wielozadaniowy i wytrzymały Semilac Extend 5in1 soft beige. Przyjemny różowy odcień jest zasługą koloru Semilac French Pink Milk, paseczki wykonałam lakierem LaQell soul white. Ogólny połysk osiągnęłam za pomocą Semilac top no wipe. Największym kłopotem dla dziewczyn, które pierwszy raz próbują samodzielnie wykonać french są właśnie charakterystyczne paski. Z czasem i rosnącym doświadczeniem być może będziecie w stanie zrobić je “od ręki”, ale warto zainwestować we wspomagające szablony, dzięki którym ostateczny efekt będzie dużo dokładniejszy.  

Hybryda na świeżym powietrzu

Są takie czynności, które nas relaksują, mimo że dla innych jest to niezrozumiałe. Dla mnie taką czynnością jest chwila, gdy mogę usiąść w spokoju np. Na działce i popracować nad własnymi paznokciami. Może to głupie, ale czasem najbardziej potrzeba mi chwili, w której nie mam na głowie nic oprócz piłowania paznokci. Prosta, bezmyślna rzecz, która potrafi niesamowicie relaksować. Dziwne…

Tym razem to moja stylizacja na moich stopach ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebym wykonała ją u Ciebie. Cena takiego różowego french pedicure z dojazdem w Warszawie, Piasecznie, Pruszkowie i okolicach to 80 zł.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *