piekne paznokcie hybrydowe
Paznokcie

Piękne paznokcie hybrydowe i odważna stylizacja w czerni!

Lubicie odważne stylizacje? Idzie jesień, trendy się zmieniają, więc możecie sobie pozwolić na więcej! Dziś proponuję Wam odkrycie swojej mrocznej natury. Back in black!

AC/DC śpiewali:

So look at me now
I’m just makin’ my play
Don’t try to push your luck, just get out of my way

I tu właściwie można zakończyć, niegrzeczne dziewczynki wiedzą o co chodzi. 🙂

 

Piękne paznokcie hybrydowe dla odważnych

Czarne paznokcie to odważny wybór – drapieżny i nieposkromiony. Mówią wprost – jestem niezależna, wiem czego chcę i nie wchodź mi w drogę! Mogą kojarzyć się z glanami i metalowymi koncertami, ale nie zamykajmy się na stereotypy! Czerń to kolor wykorzystywany przez marki premium, jest synonimem siły, władzy i elegancji. Na pewno przyda się Wam wszędzie tam, gdzie będziecie chciały podkreślić swoją kompetencję i inicjatywę.

Jesień pełna eksperymentów

Wraz z ostatnimi promieniami lata w odstawkę odchodzą neony i inne żywe, jaskrawe barwy. Coraz częściej szukamy ciemnych, stonowanych kolorów. Nadchodzące szaro-bure dni i zmiana kolorów garderoby w codziennych stylizacjach otwierają nowe drogi dla paznokci. Jaki z tego wniosek? Nie bójcie się czerni! 🙂

Czarne paznokcie hybrydowe

Finalny efekt uzyskałam stosując Semilac extend 5in1 soft beige oraz Andreia hybrid kolor nr 240 black.  Semilac TOP no wipe dopełnił całości.

Cena stylizacji według cennika – od 65 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *