Perlowy lakier
Paznokcie

Perłowy lakier na przedwiosenny manicure

Perłowe lakiery hybrydowe mają swoją specyfikę, przez jednych ulubione przez innych skrajnie nietolerowane. Dziś prezentuję Wam bordową perłę, podzielicie się swoimi wrażeniami?P

Lakier perłowy – czyli jaki?

Perłowe lakiery są zwykle dość rzadkie, przy tym widać niemal każde pociągnięcie pędzelka. Widoczne smugi nikną po drugiej warstwie malowania, która jest konieczna ponieważ perła nie kryje zbyt dobrze. Dla niewymagających jedna warstwa może być ok, ale my chcemy perfekcji – po drugim malowaniu wszystkie smugi i prześwity zostają idealnie wyrównane.

Warto zaznaczyć, że taki lakier nie będzie dla wszystkich. Perłowe kolory bardzo wyciągają niedoskonałości płytki paznokcia i mają tendencję do jego optycznego skracania.

Jak opisałabym wygląd? Perłowe wykończenie jest delikatne, niemal miękkie i nieostre. Mieni się delikatnie jak masa perłowa, dzięki czemu ostateczny efekt przyciąga wzrok i odróżnia się od klasycznego połysku czy nowoczesnego matu.  

Dzisiejsza stylizacja

Jako podkładu użyłam Semilac Fiber Base , który idealnie nadaje się pod perłę, gdyż wygładza i usówa niedoskonałości płytki paznokcia. Właściwy kolor stylizacji to zasługa Eveline hybrid Crimson shine 293, zaś finalny efekt połysku uzyskałam sprawdzonym Semilac top no wipe.

Mobilny salon manicure

Koszt malowania perłowym lakierem hybrydowym nie różni się znacznie od manicure wykonywanego bardziej klasycznym lakierem: cennik paznokci hybrydowych.

Dojeżdżam do moich klientek w Warszawie i w okolicach takich jak Piaseczno, Konstancin Jeziorna czy Pruszków. Dojazd jest zawsze wliczony w cenę. Zapraszam do kontaktu z wyprzedzeniem – zwłaszcza jeśli jesteście zainteresowane manicure przygotowanym na konkretną okazję taką jak wesele czy chrzciny. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *