Paznokcie

Paznokcie na Sylwestra

Kreacja już gotowa? To dziś zajmiemy się hybrydowym manicure na imprezowe zakończenie tego roku i szampańskie powitanie 2019! Czas odpowiedzieć na pytanie: jakie powinny być paznokcie na Sylwestra!

Stylizacja, którą chcę Wam zaproponować to eleganckie połączenie fioletu i złota. Tu kolory zimy i jesieni łączą się z nadchodzącym karnawałem. Złoto świetnie podkreśla głębie fioletu i sprawia że całość wygląda pełniej i bardziej bogato. Myślę, że taka stylizacja wpasuje się w wiele modnych wieczorowych kreacji.

Jak wykonać hybrydowe paznokcie na Sylwestra?

Jeśli nie chcecie za bardzo eksperymentować to zawsze warto wybrać się do specjalistki, która chętnie doradzi i posiada cały niezbędny sprzęt. Jeśli jednak wolicie spróbować same to tu macie gotowy przepis na prezentowaną stylizację: użyłam bazy Semilac extend base, a fiolet widoczny na większości paznokci to odcień Sleek shine Matrix nr 47. Złoto na paznokciach palców serdecznych to hybryda Nail – Art nr 107. Pamiętajcie, że dla nadania lakierom odpowiedniego połysku trzeba zastosować odpowiedni TOP. Ja używam Semilac top no wipe, który jest łatwy w aplikacji i daje bardzo przyjemny efekt połysku.

Jeśli w tym roku nie wybieracie się na bal to nic straconego. Głowa do góry, nocne oglądanie telewizji również może być przyjemne, a już na pewno warto zadbać o to by spędzić je z najbliższymi i zrobić wszystko, żeby ten wspólny czas był wyjątkowy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *