Paznokcie hybrydowe na impreze
Paznokcie

Paznokcie hybrydowe na imprezę!

Imprezowe stylizacje pozwalają na większy luz i swobodę. Odblaskowy-neonowy róż? Czemu nie! Nuta szaleństwa jest tu wręcz pożądana w końcu domówki i dyskoteki rządzą się swoimi prawami. Dziś na tapetę bierzemy coś specjalnego – paznokcie hybrydowe na imprezę! 🙂

Niby szafy są pełne, ale jak przyjdzie do wyjścia ze znajomymi to wiecznie nie mam się w co ubrać… Też tak macie? Podobnie jest z paznokciami, nie mogę się zdecydować, czy lepiej będzie zrobić coś krzykliwego czy pozostawić coś co nie będzie aż tak bardzo rzucało się w oczy.

Paznokcie hybrydowe na imprezę – całkowity odjazd, czy jednak klasyka?

Ostatecznie zdecydowałam się na coś pomiędzy, paznokcie, które będą nadawać się na imprezę ale spokojnie sprawdzą się również jako letnia, energetyczna stylizacja na co dzień. Idealnie się tutaj sprawdził wyrazisty róż od Laquell. No dobrze ale gdzie tu szaleństwo? Postanowiłam dodać jakiś drobny element, który odróżni całość od zwyczajnej codziennej stylizacji. Na paznokciu palca serdecznego lewej dłoni narysowałam delikatne białe fale. Te lekkie kreseczki nie nadają całości ciężkiego-zdobnego charakteru, ale jednocześnie fajnie ożywiają całość. Mamy kompromis, klasyczne malowanie świetnie współgra z nutą imprezowego zawrotu głowy.

Lakiery hybrydowe wykorzystane w stylizacji

Semilac Base, piękny różowy kolor Heart Pink LaQell hybrid, a na jednym paznokciu kreseczki LaQell hybrid w kolorze Soul White. Do tego połysk Semilac TOP no wipe.

Cena imprezowej stylizacji z dojazdem do Klientki to ok 70 zł

Przepis na udane before party

Jeśli byłyście ciekawe, co oprócz paznokci znajduje się na zdjęciu to mam dla Was przepis na dobry zieloniutki drink.

Potrzebujecie:

  • wódka 40 ml
  • blue curacao 20 ml
  • sok ananasowy 60 ml
  • sok pomarańczowy 60 ml
  • limonka/cytryna 1-2 plasterki

Do shakera wlewacie wszystkie płynne składniki (wódkę, likier i soki) oraz dodajecie kilka kostek lodu. Potrząśnijcie kilka razy i przelejcie całość do szklanki. Warto ozdobić napój plasterkami limonki lub cytryny. 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *