Optyczne wydluzenie palcow dloni
Paznokcie

Optyczne wydłużenie palców dłoni

Dziś pracujemy nad optycznym wydłużeniem palców dłoni. Magia manicure pozwoli nam sprawić, że zarówno palce jak i cała dłoń będą wyglądać na delikatniejsze, smuklejsze i bardziej atrakcyjne.

Dla kogo?

Każda z nas jest inna i wyjątkowa. Mamy wiele cech które u siebie lubimy, ale niestety pojawiają się również i takie, które przeszkadzają. Część pań nie jest zadowolona z wyglądu swoich dłoni, uważają, że są zbyt pulchne lub palce wyglądają na zbyt krótkie, przez co dłonie nie wyglądają atrakcyjnie. Tego typu niedoskonałości zwykle są widoczne tylko dla nas i na pewno nie powinny być powodem do wstydu. Skoro jednak przeszkadzają to dla własnego komfortu warto nad nimi pracować.

Jak działa optyczne wydłużenie palców dłoni

Naprawdę wiele można zdziałać za pomocą odpowiedniego koloru. Barwy odzwierciedlają nastrój, mają bogatą symbolikę a przy tym są w stanie trochę oszukać ludzkie oko. Choć to tylko sztuczka i iluzja, ostateczny efekt jest bardzo ciekawy. Do optycznego wydłużenia palców stosuję lakiery hybrydowe takie jak Andreia gel polish 220 w modnym kolorze nude. Jasna, gładka stylizacja o takiej barwie pozwala optycznie połączyć palec z płytką paznokcia. Finalny efekt daje wrażenie że cała dłoń staje się jakby dłuższa i smuklejsza – magia! 🙂

Stylizacja

Stylizację opieram na bardzo uniwersalnej bazzie Semilac extend 5in1 soft beige 801. Kolor ncałości nadaje wspomniana wcześniej hybryda Andreia gel polish 220, a całości dopełnia błyszczący Semilac top no wipe.

Usługę wyceniam jak standardowe malowanie hybrydą, z dojazdem na terenie Warszawy i okolic w cenie usługi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *