O mnie

Mam na imię Edyta, od lat interesuję się modą oraz stylizacją paznokci, dlatego zdecydowałam się na świadczenie usług takich jak paznokcie hybrydowe z dojazdem. Od jakiegoś czasu zajęłam się tym profesjonalnie ponieważ szukałam pracy, która da mi trochę więcej luzu, radości i spełnienia bez konieczności ciągłego “sprzedawania produktu”.  Oprócz zrobionych rzęs i paznokci chcę dawać moim Klientkom coś więcej – relaks, miło spędzony czas i poczucie, że robią to tylko dla siebie. Wydaje mi się, że dobrze Was rozumiem ponieważ przez lata pracy w liniach lotniczych i corpo dobrze wiem jak ważna jest odskocznia.

Chcę Cię poprosić byś powierzyła mi wygląd swoich dłoni, stóp, a nawet rzęs. Dlaczego miałabyś to zrobić? Jestem samoukiem. Wiele nauczyłam się na sobie, swojej siostrze oraz wielu znajomych, które pozwoliły mi na eksperymenty. Teraz jestem pewna, że mogę zagwarantować Ci jakość, której sama bym oczekiwała. Nie lubię jednak osiadać na laurach dlatego mam za sobą również kursy, a planuję kolejne szkolenia i warsztaty, dzięki którym będę mogła zaproponować Ci więcej ciekawych, upiększających i relaksujących usług.

Materiały? Używam lampy LED Sun Pro + RED (FOTOTERAPIA). Jeśli chodzi o lakiery to nie jestem obecnie przywiązana do żadnej marki, często okazuje się, że każdy produkt ma swoje wady i zalety dlatego dobieram materiały indywidualnie do Twoich potrzeb. Jeśli zależy Ci na czymś konkretnym po prostu daj mi znać. 🙂

Paznokcie hybrydowe z dojazdem w moim wydaniu są dostępne w Warszawie i okolicach takich jak np. Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Pruszków, Nadarzyn czy Nowa Iwiczna.

Niektóre z moich realizacji (więcej znajdziesz w kolejnych wpisach na blogu):

realizacje