Zniszczone paznokcie do odbudowy
Paznokcie

Odbudowa zniszczonych paznokci

Złamany paznokieć? Auć, ale bez obaw – zniszczone paznokcie to nie koniec świata. Mamy przepis na szybką reanimację byś znów mogła bez wstydu pokazać pazurki. Dziś na tapecie odbudowa zniszczonych paznokci!

 

Wszystkie wiemy jak trudno bywa utrzymać paznokcie w dobrej formie. Czasem niszczymy je w czasie codziennych obowiązków, lub przez zaniedbanie, a czasem po prostu brak witamin i gorsza kondycja organizmu sprawiają, że stają się kruche i łamliwe.

 

Powrót do Rzeszowa

Zwykle pracuję w Warszawie i okolicach (Piaseczno, Konstancin, Nadarzyn itd.) ale lubię wracać w rodzinne strony. Często łączę tu pracę ze spotkaniami ze znajomymi. Kawa i ploteczki są  idealnym uzupełnieniem relaksującego manicure. 🙂 Przy okazji pochwalę się Rzeszowem.

 

 

Trudne zadanie – odbudowa zniszczonych paznokci

Ani zależało na odbudowie i utwardzeniu płytki paznokci. Słaba kondycja jej paznokci, ich delikatna struktura łamliwość sprawiły, że zastałam je w bardzo kiepskim stanie. Trzeba było je delikatnie spiłować i zastosować hybrydę budującą. Przy okazji usunęłyśmy również skórki.  Zdecydowałyśmy, że ta sesja to dopiero pierwszy etap regeneracji, która ma doprowadzić paznokcie Ani do wymarzonego stanu – to była ekspresowa sesja, w niektórych przypadkach po prostu nie ma czasu na więcej.

 

Zniszczone paznokcie

 

Materiały

Jako bazę pod lakier hybrydowy wykorzystałam Neonail Basa Extra Cover. Ania wybrała jasny róż, który idealnie pasuje do jej stylu. Paznokcie miały być krótkie i estetyczne – idealne zarówno do pracy i na wakacyjny wyjazd. Materiał wykorzystany do wykończenia płytki to  Semilac Top No Wipe. Całość trafiła pod lampę Lampa LED Sun Pro + RED (FOTOTERAPIA).

 

NeoNail Base Extra Cover

Efekty

Ostateczny efekt jest bardzo zadowalający. Płytka paznokci wygląda zdrowo i estetycznie. Całość została tylko delikatnie przedłużona i wyrównana. Niestety Ania potrzebowała jak najszybszej pomocy nie było więcej czasu, który mogłybyśmy poświęcić jej paznokciem. Jesteśmy już umówione na kolejną sesję.

odbudowane paznokcie

Cena usługi z materiałami i dojazdem: 65 zł

Wykonuję hybrydy z dojazdem do Klientki (Warszawa, Piaseczno i okolice).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *