dbudowa i utwardzanie paznokci
Paznokcie

Odbudowa zakończona!

Pamiętacie moją wizytę w Rzeszowie, Anię i jej zniszczone paznokcie? Postanowiłyśmy zastosować utwardzanie paznokci i podzielić całą odbudowę na 2 etapy. O pierwszym z nich możecie przeczytać we wpisie Odbudowa zniszczonych paznokci. Jeśli jesteście ciekawe co było dalej to zapraszam do lektury. 🙂

Manicure hybrydowy i utwardzanie paznokci – kontynuacja odbudowy

Poprzednim razem zrobiłyśmy bazę do odbudowy i dałyśmy paznokciem trochę czasu na okrzepnięcie. Płytki paznokci zostały utwardzone i odbudowane, teraz nadszedł czas, by nadać im ostateczny kształt. Ania wybrała dla siebie głęboki, ciemnoczerwony kolor, który w efekcie końcowym naprawdę pięknie się prezentuje. Ale po kolei – najtrudniejszy pierwszy etap naprawy zniszczonych paznokcie był już za nami, teraz wystarczyło delikatnie usunąć poprzednią warstwę lakieru hybrydowego i przyłożyć się do dokładnego nakładania nowej bazy, koloru i TOPu.

Paznokcie hybrydowe po odbudowie

Pedicure hybrydowy do kompletu

Po skończonych paznokciach dłoni zabrałyśmy się za pedicure. Po lekkiej korekcie kształtu płytki paznokci w ruch poszedł żywy wakacyjny kolor. Zadbałam o to, by całość była wykonana bardzo dokładnie i starannie ponieważ dzięki temu nawet proste i klasyczne stylizacje nabierają właściwego połysku i są prawdziwą ozdobą Waszych dłoni i stóp.

Pedicure hybrydowy

Lakiery hybrydowe zastosowane u Ani

Baza, która trafiła na dłonie to NeoNail Base Extra, atrakcyjny kolor paznokci uzyskałam dzięki  WIBO kolor merlot, a wykończenie to zasługa Semilac top no wipe.

Stopy zostały przygotowane na bazie Semilac Extend 5in1 soft beige, różowy look to zasługa LaQell hybrid kolor Heart Pink, a wisienką na torcie został TOP Coat LaQell no wipe.

Całość trafiła pod lampę LED Sun Pro + RED (FOTOTERAPIA)

Cena 65 zł + 90 zł = 155 zł
PROMOCJA, czyli rabat -10 zł
Finalna cena: 145 zł (cena paznokci hybrydowych z dojazdem do Klientki)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *