Noworoczny manicure
Paznokcie

Noworoczny manicure, czyli błyszczący – karnawałowy brąz

W noworocznej propozycji manicure na warsztat wezmę kolor ziemi i błyszczące drobinki, które idealnie pasują do karnawałowego nastroju.

Noworoczny manicure

Karnawałowe malowanie paznokci ma swoje prawa, taki manicure może być zdecydowanie bardziej odważny, błyszczący i kolorowy. Zdecydowałam się jednak na coś znacznie bardziej stonowanego. Wybrałam połyskujący brąz, ponieważ łączy on modne barwy ziemi z iskrzącymi się drobinkami, które nadają całej stylizacji radosnego, karnawałowego charakteru.

Materiały potrzebne do wykonania stylizacji

Podstawą tego błyszczącego manicure jest uniwersalna baza Semilac Extend base. Nie będziemy się nią jednak zajmować, skupimy się natomiast na kolorze. Brązowa, mieniąca się barwa to efekt zastosowania jednego produktu –  Cosmetics Zone 044 Brass Ring. Kolor nie wymaga, żadnej dodatkowej warstwy poza standardowym TOPem – ja używam Semilac Top no wipe.

Jeśli macie jakieś konkretne pomysły na noworoczne stylizacje, lub chciałybyście o coś zapytać, możecie pisać w komentarzach lub kontaktować się ze mną bezpośrednio przez Facebooka lub e-mail. Chętnie odpowiem Wam na wszystkie pytania dotyczące mojej pracy: terminów, cen, możliwości dojazdu oraz technik, których używam. Zapraszam do kontaktu! 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *