Modny kolor manicure na jesien - fiolet
Paznokcie

Modny kolor manicure na jesień 2018?

Porozmawiajmy o kolorach i zastanówmy się co będzie modne tej jesieni. Wprawdzie jesień kojarzy się ze złotem, pomarańczem, czerwienią i brązami, ale jest pewien wyjątkowy kolor. To barwa, która może zdominować te jesienne barwy. Czy modny kolor manicure na jesień 2018 to fiolet? Oceńcie same! 🙂

Co z tym fioletem?

Przede wszystkim to barwa niezwykła. Powstaje z połączenia czerwieni i koloru niebieskiego. Ma bardzo bogate podłoże symboliczne, często bywa wiązany z religią, władzą i siłami nadprzyrodzonymi. Z drugiej strony to jedna z bardziej kobiecych barw. Podobnie jak my, jest zmienna i nieokiełznana, a to dlatego że po czerwieni dziedziczy swój energetyczny charakter, niebieski natomiast daje jej pewien głęboki spokój.

Modny kolor manicure na jesień 2018 ma być ciepły czy zimny?

Czy czeka nas złota polska jesień czy raczej pluchowate szaro-bure dni już czają się, żeby przejąć władzę na kolejne kilkadziesiąt dni? Nie bardzo wiadomo, podobnie jest z fioletem. W zależności od proporcji czerwieni i niebieskiego może być zimny jak listopadowa noc lub ciepły niczym słoneczne wrześniowe popołudnie.

Z czym łączyć fiolety? Pasuje do nich większość jasnych, intensywnych barw. Ładnie zagrają odcienie żółtego, pomarańczowego, jasno-niebieski, turkusowy i zielony. Gorzej jest z czerwieniami i brązem, a część ciemnych kolorów będzie wyglądała niezbyt interesująco lub po prostu będzie się nam gryzła.  

Przepis na fioletowe – jesienne hybrydy

Weź buteleczkę Semilac Extend 5in1 soft beige i wykonaj równą warstwę na dokładnie przygotowanych płtkach paznokci. Zastosuj wyrazisty kolor Eveline hybrid Deep purple 295, a całość wykończ połyskliwym Semilac top no wipe.

Voilà!

Interesuje Cię wykonanie jesiennej stylizacji na Twoich paznokciach? Zadzwoń! dojeżdżam do Klientek m.in. w Warszawie, Piasecznie, Nadarzynie, Pruszkowie, Konstancinie Jeziornej i w Nowej Iwicznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *