matowy manicure
Paznokcie

Matowy manicure na fioletowo

Matowy manicure pojawiał się już u mnie nie raz i mam przeczucie, że jeszcze wiele razy będę mogła pokazać Wam stylizację o takim wykończeniu. Dziś będzie piękny jesienno-zimowy fiolet na rękach Kasi.

Śliwka i matowy manicure

Dzisiejsza stylizacja została wykonana w Piasecznie na rękach Kasi. Szukałyśmy czegoś nietuzinkowego, co będzie mieściło się w kanonie jesienno-zimowych barw. Padło na śliwkę, a dokładnie na lakier Semilac Plum 015.

Intensywny, głęboki fiolet wspaniale współgra z pogodą na dworze – mrok i lekki mróz, muszę przyznać, że właśnie tak czuję ten kolor. To wspaniałe, że hybrydy pozwalają na takie eksperymenty ponieważ nieraz okazuje się, że chłodne, głębokie i nieco mroczne kolory świetnie wyglądają na paznokciach ciepłych i serdecznych osób. Magia mody – w kilka chwil możesz zmienić swój look z Królewny Śnieżki w Królową Śniegu 🙂

Wykonanie manicure

W prezentowanej stylizacji mamy jedną pełną barwę, bez dodatkowych ozdób i wariacji. Smaczku całości nadaje jednak matowe wykończenie, które uzyskałam po zastosowaniu Victoria Vynn top no wipe matt. Przygotowanie takiego manicure jest dość szybkie, lecz oczywiście wymaga nieco wprawy. W przypadku paznokci zawsze bardzo istotne są detale, koniecznie pamiętajcie o zadbaniu o skórki oraz o właściwym przygotowaniu płytki paznokcia – jego kształt ma naprawdę ogromne znaczenie dla końcowego efektu.

Jeśli nie lubicie takiej mozolnej pracy to chętnie pomogę. Dojeżdżam do moich Klientek w Warszawie i bliskich okolicach takich jak Piaseczno, Nadarzyn, Konstancin, Pruszków czy Nowa Iwiczna. Ceny zwykle nie odbiegają od tych z cennika, lecz jeśli macie wątpliwości lub specjalne życienia to nie wahajcie się zadzwonić. Zapraszam! 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *