matowy French manicure
Paznokcie

Matowy french – klasyka i nowoczesność

Kocham french, ale uwielbiam też eksperymentować. Tym razem z tego połączenia wyszła prawdziwa mieszanka wybuchowa, nowoczesny, minimalistyczny matowy french wygląda naprawdę super!

O French manicure pisałam już tutaj. Klasyczna, delikatna, uniwersalna stylizacja, która pasuje do wszystkiego i jest doskonała zarówno dla nastolatki jak i dla dojrzałych kobiet. Mimo swojej ponadczasowości i popularności ten rodzaj malowania bywa określany jako zwyczajnie nudny. Drobna zmiana może jednak wprowadzić w klasykę nutę nowoczesnej, drapieżnej surowości.

Mat i french, french i mat, mat i french przyjaciele od laaaat

Nie mam pojęcia dlaczego, ale przyszła mi do głowy melodyjka z jakiejś starej bajki 🙂 Teraz będzie mnie męczyć całe popołudnie…

Wracając do tematu. French i mat nie są zbyt znanym i popularnym duetem, ale uważam, że razem prezentują się perfekcyjnie. Jeśli jesteście ciekawe o co chodzi z tym matowym lakierem i jak osiągnąć podobny efekt to zapraszam tutaj.

Matowy french i potrzebne materiały

Zastosowałam bazę Semilac extend 5 in 1 soft beige i Andreia gel polish 220. Na paski trafił Laqell hybrid soul white. TOP to Victoria Vynn top no wipe matt. Efekt jest naprawdę ciekawy i myślę że jeszcze sporo poeksperymentuję z matowym wykończeniem.

Cena? Jak za french – od 80 zł  

 

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *