Matowo-błyszcząca stylizacja
Paznokcie

Matowo-błyszcząca stylizacja “z pazurem”

Dzisiejsza stylizacja trochę odbiega od ostatnich propozycji inspirowanych kolorami jesieni i biurowymi kolorami narzucanymi przez korporacyjny dress code. Dziś chcę pokazać Wam coś bardzo Kobiecego i drapieżnego. Oto moja matowo-błyszcząca stylizacja “z pazurem” 🙂

Co tu się wydarzyło?

Na początku był pomysł na coś różowego – fakt niezbyt oryginalnie, ale plan dopiero się rodził. Pomyślałam, że przegonię nudę i rutynę jeśli połączę w stylizacji głębokie błyszczące wykończenie z bardziej “plastikowym” sterylnym i zimnym matem na małym palcu. Całość była dla mnie nieco zbyt ciemna. Brakowało jej czegoś wyróżniającego, innego… Czegoś co mogłoby nadać jej charakteru, kobiecości, a może i siły. Pomyślałam, że rozjaśnię dłoń dodając lżejszy-jaśniejszy odcień różu. Myślę, że wybór lekko mieniącego się lakieru był tutaj właściwy ponieważ teraz całość wygląda drapieżnie i niestandardowo.  

Materiały i matowo-błyszcząca stylizacja

W stworzeniu tego niezwykłego malowania posłużyłam się lakierami hybrydowymi kilku renomowanych firm. Są to jedne z moich ulubionych marek, które wielokrotnie sprawdziły się na moich paznokciach oraz na dłoniach moich Klientek. Baza to sprawdzone rozwiązanie – Semilac Extend Base, tło w postaci różu widocznego na czterech z pięciu paznokci uzyskałam dzięki lakierowi Andreia 224  Jasna barwa płytki palca serdecznego to Andreia ba5.  Semilac Top no wipe nadał większości paznokci głęboki, przyjemny połysk tak lubiany w większości stylizacji manicure. Efekt matu na małym palcu jest natomiast efektem wykończenia za pomocą TOPu Victoria Vinn top no wipe matt.

Cena stylizacji mieści się w granicach standardowego cennika i zawiera w sobie koszt dojazdu do Klientki w granicach Warszawy i najbliższych okolic.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *