Manicure ze złotym akcentem
Paznokcie

Manicure ze złotym akcentem

Nie wiadomo jak długo będziemy mogły cieszyć się złotą polską jesienią… Pamiętajcie jednak jednak, że zawsze gdy Wam jej zabraknie możecie sprawić sobie taką lśniącą jesienną stylizację manicure ze złotym akcentem!

Zainspirowałam się jesienią. Czasem zwykły spacer po lesie przynosi nieoczekiwane efekty. Do mnie przemówiły wrzosy, delikatne, różowe i piękne. Pomyślałam, że modne w tym sezonie barwy ziemi potrzebują przełamania ponieważ głębokie, ciemne kolory są piękne, ale nawiązują do mglistych poranków i długich jesiennych wieczorów. A gdzie jest złote słońce i oświetlone wrzosy? Chyba to wszystko przez tą ciepłą, długą i przypominającą lato jesień, którą mamy  w tym roku.

Jesienny manicure ze złotym akcentem

Efektem tych wszystkich przemyśleń jest nowa jasna i bardzo delikatna stylizacja. Manicure hybrydowy, który łączy jasny, kobiecy róż i złoty mieniący się akcent przywodzący na myśl promienie słońca i spadające liście. To bardzo lekka propozycja na piękne, słoneczne dni i dobry nastrój – oby nigdy nas nie opuszczał. 🙂

Wykonanie hybrydowego manicure

Oprócz ciekawego efektu końcowego realizacja ma jeszcze jeden zasadniczy plus: jest dość tania i łatwa w przygotowaniu. Delikatny różowy kolor to zasługa wykorzystanej przeze mnie wielozadaniowej bazy Semilac Extend 5in 1 soft beige 01.  Złoto na jednym palcu uzyskałam dzięki Nail – art Gel Polish 107, a błyszczące wykończenie to jak zwykle zasługa Semilac top no wipe.

Cena z dojazdem jak za klasyczny manicure hybrydowy jest dostępna w cenniku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *