manicure z wizytą u klientki
Paznokcie

Manicure z wizytą u Klientki – przy herbatce

Czy moda powinna kogokolwiek ograniczać, lub dyskryminować ze względu na wiek? Jasne, że nie! Ale… Zawsze jest jakieś “ale”, bo niby nie powinna, a jednak często to robi. Niestety same trochę przykładamy do tego palec. Na szczęście paznokcie hybrydowe (czy to manicure czy pedicure) nie lubią ograniczeń!

Zdarzyło Wam się kiedykolwiek pomyśleć “o rety, jak się ona ubrała”, albo “no chyba troszkę za bardzo młodzieżowo…”? Jasne, że nie chcemy kogokolwiek ograniczać, a jednak często dziwimy się widząc ekstrawagancję czy styl nie dopasowany do wieku. Paznokcie wybaczają znacznie więcej niż obcisłe jeansy, ale czy to, że wszystko można oznacza również, że wszystko warto?

Stonowane kolory dla eleganckiej Pani

Zaczęło się od mojej mamy. Chciałam jej pokazać czym się zajmuję, a przy okazji przekonać ją do hybrydy. Na początku była sceptycznie nastawiona, całe życie sama dbała o paznokcie i jakoś nie do końca pasowało jej, że ktoś inny będzie nad nimi pracował. Koniec końców doceniła jednak zalety lakierów hybrydowych, ich wytrzymałość i kolory. Pokazałam jej różne wzory, które już wykonywałam u moich Klientek i zdecydowanie najbardziej podobały jej się klasyczne, stonowane kolory.

Manicure z wizytą u Klientki

Hybrydy wykonywane u Klientki mają jeszcze jedną ogromną zaletę. Siedzisz w swoim domu, na swojej sofie, przed swoim telewizorem ciesząc się zasłużonym odpoczynkiem i popołudniowym relaksem. Przyjemna wizja? Ja w tym czasie pracuję nad tym, by Twoje dłonie wyglądały znakomicie. Same przyznacie, że to wygoda.

Hybrydy nie znają ograniczeń wiekowych, nigdy nie oceniam, ani nie narzucam kolorów jednak zawsze z całych sił staram się dobrze doradzić dobierając kolor i styl do charakteru i temperamentu czy konkretnych potrzeb mojej Klientki.

Prezentowana stylizacja nie należy do mojej mamy, niestety zapomniałam o zrobieniu zdjęć. Wykonałam ją dla Renaty. Baza to Semilac Base Extend 5 in1 soft beige 801 barwę uzyskałam dzięki zastosowaniu Eveline kolor deep purple 295, a połysk to dzieło  Semilac top No wipe.

Cena zgodnie z cennikiem to 65 zł za manicure z dojazdem do Klientki w okolicach Warszawy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *