Hybrydy dojazd do klientki
Paznokcie

Manicure z dojazdem do Klientki – nie zawsze do domu!

Kiedy robisz sobie paznokcie? Kiedy szczególnie o siebie dbasz? “Głupie pytanie, wtedy gdy mam czas dla siebie.” To częsta odpowiedź, dlatego warto pamiętać, że moje usługi manicure z dojazdem do Klientki są dla Was dostępne zawsze, gdy tego potrzebujecie: w domu, w biurze i na działce, a może jeszcze bliżej?

Wszystkie cenimy swój czas, w końcu jest tyle na głowie… Praca, dom, dzieci, obowiązki, pasje, zdarzenia losowe. W całym tym chaosie codziennego życia często nasze własne potrzeby spychamy gdzieś na bok. Jeśli czasami myślisz, że nie masz już czasu by o siebie zadbać to powinna być lampka ostrzegawcza ponieważ każda z nas musi znaleźć moment wytchnienia, by pozostać zdrową i szczęśliwą.  Zawsze jest metoda, być może właśnie takie usługi z dojazdem choć trochę Ci pomogą?

Manicure z dojazdem do Klientki na ogródkach działkowych

Nie zawsze wakacje wiążą się z wyjazdem na drugi koniec świata. Wiele z nas musi zadowolić się popołudniem spędzonym na RODOS (Rodzinne Ogródki Działkowe Ogrodzone Siatką ;). Niestety obowiązki bywają nieubłagane, ale z każdej drobnej przyjemności można wyciągnąć jeszcze więcej. W końcu nic tak nie cieszy jak możliwość upieczenia dwóch pieczeni na jednym ogniu.

Tym razem zajęłam się pazurkami w plenerze i spokojnych okolicznościach przyrody zielonych ogródków działkowych. Przy ulubionej lekturze, otoczona pachnącymi kwiatami. Ehh naprawdę lubię tę pracę. 🙂

Finalny efekt to żywe różowe barwy na bardzo dokładnie ukształtowanych i wypielęgnowanych paznokciach. Niezależnie od miejsca pracy zawsze dbam o odpowiednie naświetlenie i czas pracy. Zależy mi na tym, żebyście zawsze miały poczucie perfekcyjnie wykonanej hybrydy i miło spędzonego czasu.

Materiały wykorzystane do stylizacji

Paznokcie w kolorze lata to zasługa kilku moich ulubionych lakierów. Bazą jest Semilac Base, różowy kolor Heart Pink znalazłam w ofercie LaQell a wykońcenie i połysk są efektem zastosowania Semilac TOP No wipe.

Manicure z dojazdem oferuję na terenie Warszawy, Piaseczna, Nowej Iwicznej, Nadarzyna, Konstancina, Pruszkowa i okolic. Hybrydy wyceniam według cennika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *