Hybrydowy manicure
Paznokcie

W odcieniach delikatności

Zmiana nie zawsze musi być wyzywająca i agresywna, często lepiej wejść w nią delikatnie, w swoim stylu. Tak właśnie zrobiłyśmy w przypadku Ewy. Hybrydowy manicure – bez szaleństw, a jednak całkiem oryginalny, jak oceniacie efekt?

Niebo perfekcjonistów w minimalistycznym wydaniu

Stonowany delikatny róż wpadający w skalę szarości i odcienie skóry – w sam raz, gdy potrzeba czegoś delikatnego i skromnego, a jednocześnie kobiecego i pociągającego. Efekt daje wrażenie naturalności, nie rzuca się w oczy, lecz dla osób zwracających uwagę na detale stanowi powód do lekkiego uniesienia brwi i uśmiechu aprobaty.  

Harmonia dwóch kolorów i hybrydowy manicure

Paznokcie na palcach serdecznych pomalowałam na inny kolor, trzymając się jednak jednej palety barw. Dlaczego? Trend ten jest z nami już od dłuższego czasu, poza tym, aż chce się powiedzieć – bo jest modnie i wygodnie. Z jednej strony takie zestawienie lakierów nieco się wyróżnia z drugiej zaś stanowi idealne przełamanie monotonii jaką daje dominacja jednej barwy. Moim zdaniem delikatny kontrast wygląda świetnie, a przy tym zestawieniu nie jest ani zbyt odważny ani krzykliwy.  Wszystko zostało potraktowane z umiarem oraz dopasowane do potrzeb Ewy.

Kontrowersje

Obecna moda jest dość liberalna. Jeden paznokieć w dominującym i ostro kontrastującym kolorze – czemu nie? Nie wszyscy jednak czują się z tym komfortowo. Zmniejszenie kontrastu daje tu jednak pewne bezpieczeństwo i nie pozostawia miejsca na oskarżenia o kicz.

Lakiery hybrydowe wykorzystane w stylizacji

Zastosowałam bazę NeoNail Base Extra Cover, stonowany kolor na większości paznokci to NeoNail kolor Mulled Wine, a jaśniejsza barwa to Evelline Hybrid Pink Shimmer 302.Całość zamka TOP Laqell No Wipe.

Cena za manicure hybrydowy z dojazdem do Klientki to 65 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *