hybrydy do biura
Paznokcie

Manicure do biura

Wiele z nas pracuje w biurach. To specyficzne miejsca gdzie bliskie przyjaźnie i szczere uśmiechy potrafią mieszać się z tonami stresu i poczuciem przytłoczenia. Warszawski Mordor i inne biura na całym świecie rządzą się jednak swoimi prawami dlatego manicure do biura również nie powinien zostać pozostawiony przypadkowi.

Biurowe prawa i obowiązki ubioru zamykają się w Dress Code, czyli w często niewypowiedzianym zbiorze zasad dotyczących odpowiedniego dopasowania ubioru do miejsca i okazji. Czy paznokcie są elementem ubioru? Na pewno są elementem naszego wyglądu zewnętrznego i mają kolosalny wpływ na pierwsze wrażenie i to jak oceniają nas inni. Nie będę się rozpisywać o dress code, jeśli jesteście ciekawe z czym to się je możecie zajrzeć tutaj

To jaki powinien być manicure do biura?

OK ustalmy jedno – manicure do biura powinien być. Nie ma mowy o paznokciach, które żyją własnym życiem. Zadbane pazurki to podstawa ponieważ świadczą o naszym przywiązaniu do detali i dobrym guście. Tak jak żadnej z nas nie przyszłoby do głowy, by iść do pracy nieuczesana, w pomiętej bluzce i zniszczonych butach tak nigdy nie powinnyśmy dopuszczać do sytuacji, w której odwiedzamy biuro z niezadbanymi paznokciami.   

Kolorowe hybrydy

No dobrze, ale co dalej? Jak to w życiu – to zależy. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi wszystko zależy od branży i stanowiska. Gdy np. w rodzinnej firmie awans oznacza większą dowolność wyrażania siebie to w korporacji wraz ze wzrostem znaczenia w firmowej korporacji rosną również wymagania uwaga skierowana na normy wyglądu. Dla stanowisk kierowniczych o ścisłym dress code nieodzowna będzie klasyczna czerwień. Zawsze mile widziany jest też delikatny french. Większa większą dowolnością i ekstrawagancją mogą cieszyć się osoby na stanowiskach specjalistów, które zwykle nie pracują z Klientem. Standardy customer service często są nieubłagane i wykluczają wszystkie kolorowe wariacje, które wszystkie tak bardzo lubimy.

Materiały

Ta konkretna delikatna, ale jednak dość liberalna stylizacja to zasługa Semilac Leveller Base, Semilac kolor Tutti Frutti 133 oraz  TOP Laqell No Wipe.

Cena zgodna z cennikiem – od 60 zł.

Obsługuję Klientki również oferując manicure w biurach na terenie Warszawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *