lakiery klasyczne - granat
Paznokcie

Lakiery klasyczne, czyli nie tylko hybrydy

Coraz częściej pytacie mnie o malowanie klasycznymi lakierami do paznokci. Tak, od pewnego czasu można umówić się ze mną na manicure i pedicure w starym dobrym stylu. 🙂

Okazuje się, że wiele z Was docenia szybkość wykonania takiej usługi oraz lubi pozostawiać sobie pełną decyzyjność bez potrzeby czekania na zdjęcie czy uzupełnienie hybrydy. Dość długo zastanawiałam się nad sensem wprowadzania takiej formy malowania, ale przekonałyście mnie, że warto.

Lakiery klasyczne – za i przeciw

Nie na darmo hybryda zyskała swoją popularność. Tysiące kolorów i ogromne możliwości wzornicze, a przy tym pewna dowolność w kształtowaniu płytki paznokcia zapewniły jej globalny sukces. Do tego dochodzi wysoka wytrzymałość lakieru, która pozwala nam trochę ograniczyć częstotliwość spotkań. Czy jest sens z tego rezygnować, by wrócić do malowania jakiego używałyśmy już dobre kilka lat temu?

Paznokcie hybrydowe mają również cechy, które część osób uznaje za wady. Wysoka wytrzymałość to również trudność pozbycia się lekko przeterminowanej już stylizacji. Do tego dochodzi sam proces malowania, który jak wiemy potrafi być dość czasochłonny. Oczywiście istnieją też różnice w kosztach, ale biorąc pod uwagę różnicę w odporności i częstotliwości malowania pomiędzy klasycznym lakierem, a lakierem hybrydowym to chyba nie warto mocniej zagłębiać się w ten aspekt.

Lakiery Klasyczne w ByBunny  

Postanowiłam rozszerzyć swoją ofertę. Na razie mam dla Was kilka nowych kolorów – w tym piękny malinowy, delikatny jasny róż oraz wyrazisty granat. Paletę stale rozwijam, więc za jakiś czas pochwalę się tu nowymi kolorkami.

 

lakiery klasyczne - granat

lakiery klasyczne - malinowy

 

lakiery klasyczne - rozowy

Cena klasycznego malowania (oczywiście z dojazdem) to 40 zł.

Dla niezdecydowanych

Jeśli nie możecie się zdecydować omiędzy klasyką, a hybrydą to może powinnyście się zainteresować Vinyluxem, który jest pewnym kompromisem pomiędzy oboma opcjami.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *