hybrydowy manicure i pedicure
Paznokcie

Komplet: hybrydowy manicure i pedicure

Lubię, gdy Klientki zlecają mi cały komplet – hybrydowy manicure i pedicure. Mam poczucie, że wtedy zadbałyśmy o wszystko. To ważne zwłaszcza w lecie, by dłonie i paznokcie były tak samo zadbane. Zdjęcia z wakacji muszą preznetować się pięknie. 🙂

Paznokcie Doroty są zdrowe i mocne, potrzebują jednak szlifu i delikatnego wykończenia. Nawet naturalnie ładne paznokcie wymagają jednak ciągłej pielęgnacji ponieważ letnie hobby takie jak ogródek potrafi je osłabić i zniszczyć. Klientka chciała mieć kilka tygodni spokoju w trakcie zbliżającego się urlopu, więc trzeba było zadbać zarówno o wygląd jak i trwałość nowego lakieru.

Jeden złamany paznokieć potrafi zniszczyć cały efekt. Musiałyśmy więc zacząć od skrócenia i wyrównania płytek paznokciowych na wszystkich palcach. Skórki nie wymagały pracy. Dorota lubi kwadratowy kształt paznokci, więc zadbałam by wszystkie były równe i ukształtowane w ten sam sposób.

przygotowanie paznokci pod hybryde

Kolorystyczny komplet – hybrydowy manicure i pedicure

Zarówno na dłonie jak i stopy Doroty trafił jasny i soczysty kolor LaQell hybrid kolor Red wine. Barwa nowych-wakacyjnych paznokci nie była przypadkowa, w końcu wiadomo, że na plaży wszystko musi pasować do stroju kąpielowego! Na szczęście udało nam się dobrać idealną hybrydę, która ma ten sam żywy odcień co strój, który Dorota kupiła na swoje wielkie włoskie wakacje. 🙂

Nie mogę się doczekać na pocztówkę z Włoch i zdjęcia słonecznych plaż i błękitnej wody. Nie wiem jak sprawdzi się nowy strój kąpielowy Doroty, ale jestem pewna, że paznokcie hybrydowe bez problemu wytrzymają tygodniowy wyjazd i nie zaszkodzi im ani słońce, ani słona woda. Kolor, który wybrałyśmy powinien wyglądać jeszcze piękniej w parze z opalenizną, która w słonecznej Italii jest podobno gwarantowana.

pedicure pomaranczowy hybrydowy

Zastosowane lakiery hybrydowe

Wakacyjny look osiągnęłyśmy dzięki bazie Semilac Extend 5in1 soft beige połączonej z letnim, słonecznym kolorem LaQell hybrid kolor Red wine, a ostateczny połysk zapewnił Semilac Top no wipe.

 

Cena za hybrydowy manicure i pedicure to 140 zł, można też skorzystać z promocji dla fanek na Facebooku i Instagramie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *