Jesienna klasyczna elegancja do biura
Paznokcie

Jesienna klasyczna elegancja do biura

Tej jesieni rządzą kolory ziemi, a czy istnieje kolor bardziej ziemisty od brązu? Dziś bierzemy na warsztat brązową stylizację. Kolor, którego dziś użyjemy według producenta Cosmetics Zone jest barwą mosiądzu i faktycznie łączy w sobie metaliczną twardość i łagodność miękkiej ziemi.

Kolor lekko mieni się dając skojarzenia z metalicznymi opiłkami, błyszczy i kusi – jest żywy. To świetna propozycja do biura, jest elegancki, wyrazisty i posiada głębię, której często brak delikatnym różom i matowemu wykończeniu. W prawdzie daleko mu do klasyki biurowej czerwieni, ale chyba nie jest to dress code, który mocno trzyma się w warszawskich korporacjach 🙂

Mosiądz, czyli metal uniwersalny jak nasza stylizacja

Mosiądz to niezwykły stop miedzi, cynku i często kilku innych dodatków. Mimo, że daleko mu do metali szlachetnych ma jedną ogromną przewagę – jest wytrzymały i uniwersalny. To wiele mówi o naszej stylizacji. Z mosiądzu bito monety, odlewano śruby okrętowe, części zegarów, odważniki, okucia, świeczniki i medale… a także kule karabinowe. Niech nowy kolor pozwoli Wam poczuć, że naprawdę możecie wszystko!

Stylizujemy i utwardzamy

Dzisiejsza stylizacja została wykonana nieco inaczej niż zwykle. Za podkład posłużył nowy w moich zasobach lakier – Semilac Extend Base. To nowość, której zadaniem jest znaczne utwardzenie płytki paznokcia, w końcu nasz mosiądz ma być twardy, hmm… no jak stal 🙂 Piękny metaliczny, brązowy  kolor zapewnił lakier Cosmetics Zone 044 Brass Ring, a połysk i głębia stylizacji są zasługą Semilac top no wipe.

Cena wykonania klasycznego malowania hybrydą z dojazdem do Warszawy mieści się w standardowym cenniku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *