jasny manicure
Paznokcie

Jasny manicure i świat widziany przez różowe okulary

Nawet w te ciemniejsze jesienne dni zachowujemy optymizm i jasny manicure jest tego najlepszym przykładem 🙂

Czy manicure może być optymistyczny?

Już co najmniej raz zastanawiałam się nad znaczeniem kolorów. Tym razem jednak stoimy u progu jesieni, a w mediach trwa kampania antydepresyjna. Wiadomo jesień i zima to ciemne dni i długie wieczory, w ciągu których wielu ludzi zaczyna intensywnie zastanawiać się nad wieloma rzeczami i smutek bierze górę.

Nie odkryję Ameryki stwierdzając, że w walce z przygnębieniem dobre są jasne, pastelowe kolory. Warto również unikać pochodnych niebieskiego, która potrafi wpędzić w melancholijny nastrój.

Optymistyczna stylizacja

Mój pomysł na jasny manicure w optymistycznym odcieniu to delikatny róż. Nie rzuca się w oczy, lecz pasuje niemal do wszystkiego. To dziewczęcy kolor, jest lekki i na pewno nie będzie dominował, ani przytłaczał.

Jasny manicure – materiały

Tyma razem podstawą stylizacji stał się NeoNail Base Extra Cover, a za jasny optymistyczny i delikatny kolor odpowiada Eveline hybrid Light pink 290. Błyszczące wykończenie i ostateczny połysk uzyskałam dzięki Semilac top no wipe.

Cena za klasyczny jednokolorowy manicure to 65 zł. Dojazd do Klientki w okolicach Warszawy, Piaseczna, Pruszkowa i Konstancina jak zwykle gratis.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *