jasny manicure
Paznokcie

Jasne, że jasny manicure!

Lato zostało już tylko we wspomnieniach, razem z nim odeszły Neony i odważne jaskrawe stylizacje. Wcale nie oznacza to jednak, że powinnyśmy zrezygnować z jaśniejszych odcieni. Wprawdzie jesień lubi głębokie ciemne barwy, ale jasne kolory cały czas pozostają na topie.

Jasny manicure da się lubić!

Jasny manicure oferuje dużo więcej niż uniwersalny i delikatny look. Często nadają swoim posiadaczkom delikatnej kobiecości czy nawet dziewczęcego blichtru. Sprawdzają się zawsze, gdy chcemy podkreślić zadbane dłonie i paznokcie, a jednocześnie nie zależy nam na zbytnim odciąganiu uwagi od reszty stylizacji czy też od tego, co akurat mamy do powiedzenia.

Okiem ByBunny

Muszę przyznać, że bardzo lubię wykonywać jasne stylizacje. Takie paznokcie wymagają niezwykłej staranności. Ciemne odcienie na hybrydzie znacznie więcej wybaczają, jednak to perfekcyjny jasny manicure jest dla mnie powodem do odczuwania prawdziwej satysfakcji. Polecam takie rozwiązanie wszystkim Klientkom, które oczekują od swoich paznokci pewnej uniwersalności i które liczą na to, że hybrydy stanowić będą elegancki dodatek do każdej stylizacji – na codzień i od święta.

Materiały i cena

Jasny manicure, który dziś chciałam Wam zaprezentować uzyskałam dzięki kilku lakierom. Podstawą była wielozadaniowa baza Semilac Extend 5in1 soft beige. Barwa to zasługa Sleek shine kolor 002, który w mojej kolekcji jest od niedawna. Połysk to jak w większości moich stylizacji zasługa Semilac top no wipe.

Cena za klasyczny hybrydowy manicure to nadal 65 zł, a dojazd do Piaseczna jak zwykle gratis.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *