Imprezowy pedicure Piaseczno
Paznokcie

Imprezowy pedicure z Biedronki?!

Niektóre rzeczy się opłaca, a inne po prostu warto. Dziś sprawdzam, czy warto używać dość taniego lakieru z nowej kolekcji Laquell Neonatic dostępnego w Biedronce. Jeśli jesteście ciekawe jak wyszedł budżetowy imprezowy pedicure to zapraszam!

Laquell Neonatic – pierwsze wrażenia

Neonowe kolory kojarzą się z wakacjami, więc recenzja jest nieco spóźniona, ale mam nadzieję,  że lato nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa. 🙂

Nowa linia Laquell Neonatic to 8 neonowych kolorowych lakierów w neonowych barwach (jak sama nazwa wskazuje). Oprócz tego znajdziemy tutaj dedykowaną bazę i TOP. Cena materiałów jest bardzo kusząca, ale zastanawiacie się pewnie co można dostać za 9,99 zł?

Tu jest różnie i wiele zależy od indywidualnych umiejętności i oczekiwań. Na portalu wizaz.pl lakiery zgarniają bardzo dobre oceny w okolicach 4,9/5. Może to wynikać z klasycznego już w naszym kraju powiedzonka “Panie, za te piniondze!” 🙂 Fakt faktem, że jakość lakierów jest całkiem niezła, a kolory prześliczne. Występują jednak pewne kłopoty z kryciem, które mogą być problematyczne, jeśli chcecie same zadbać o swoje pazurki. Dla wprawnej ręki nie stanowi jednak większej przeszkody i efekty, które można wyciągnąć z tych niedrogich lakierów mogą być naprawdę powalające (polecam się) 🙂

Imprezowy pedicure w neonowych kolorach

Jak już wspomniałam, mamy końcówkę lata, więc neony powoli pójdą w odstawkę, stwierdziłam jednak, że na imprezowe klimaty nadają się wprost idealnie. Zastosowany przeze mnie kolor Coralin daje głęboki odblaskowy róz, który idealnie komponuje się z wakacyjną opalenizną i czarnymi akcentami, więc mocno polecam taki zestaw na weekendowe bale!

Lista materiałów

Uznałam, że jako bazę wykorzystam sprawdzony lakier Semilac leveller base, a testowaną linię zastosuję tylko na dwóch górnych warstwach. Jak już wspomniałam kolor to Laqell Neonatic hybrid Coralin Laqell, a ostateczne wykończenie zapewnił Neonatic top no wipe.

Efekty innych stylizacji wykorzystujących markę Laquell znajdziecie tu, tu, tu i tu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *