Hybrydowy pedicure
Paznokcie

Hybrydowy pedicure w czerwieni

Wszystkie znamy zalety hybrydy: lakier jest wytrzymały, dostępny w wielu pięknych kolorach, a przy tym pozwala oszczędzać czas, który  poświęcałyśmy na częste malowanie. Uważam, że hybrydowy pedicure to esencja wszystkich tych zalet.

Hybrydowy pedicure – święty spokój na kilka tygodni

Płytka paznokciowa stóp rośnie wolniej niż paznokcie dłoni. Odrosty nie są więc aż tak widoczne. Jeśli połączyć to z bardzo dużą wytrzymałością hybrydy, daje nam to dobrych kilka tygodni spokoju po wykonanym pedicure.

Charakterystyka lakierów hybrydowych pozwala również dłużej cieszyć się nieskazitelną powierzchnią paznokcia bez widocznych odprysków. Stopy są narażone na wiele drobnych urazów mechanicznych – od zwykłych otarć po całkiem silne uderzenia, zwłaszcza w lecie, gdy częściej wybieramy klapki lub sandały. Manicure jest pięknym uzupełnieniem letnich stylizacji, ale solidnie wykonany może również zabezpieczać paznokcie przed częścią tych wszystkich małych wypadków.

Inne przykłady pedicure znajdziecie np. tu, tu i tu.

Materiały wykorzystane w stylizacji

Kolory pedicure mogą być równie zróżnicowane jak te stosowane w manicure. Zauważyłam jednak, że częściej wybieracie jednolite klasyczne kolory. Estetyka jest ważna ale to dłonie mają najbardziej przykuwać uwagę. W prezentowanej stylizacji wykorzystałam Semilac Leveller Base kolor Sleek Shine Matrix 26 oraz Semilac Top No Wipe.

Cena z dojazdem do Klientki według cennika to 75 zł

Warto też skorzystać z promocji manicure + pedicure taniej lub ze SPA dłoni gratis dla fanek ByBunny na Facebooku i Instagramie :).

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *