Hybrydowy manicure i pedicure - dlonie
Paznokcie

Hybrydowy manicure i pedicure

Manicure jest usługą, o którą pytacie mnie najczęściej, jednak nie warto zapominac o paznokciach u stóp. Zapraszam Was do skorzystania z promocji na komplet – hybrydowy manicure i pedicure w niższej cenie. Uważam, że to propozycja, która naprawdę ma ręce i nogi. 🙂

Zasady promocji

Promocja nie jest nowością, ale postanowiłam Wam o niej przypomnieć. Co można zyskać? Przy kompletnej usłudze usłudze manicure + pedicure dostajesz rabat -10 zł albo SPA dłoni gratis. Zachęcam zwłaszcza do wypróbowania SPA, które daje bardzo przyjemne i relaksujące odczucia, a przy tym delikatnie pielęgnuje dłonie.

Oferta jest ograniczona do osób, które polubiły Bybunny na Facebooku i Instagramie.

Hybrydowy manicure i pedicure dla Magdy

Efekt końcowy powstał dzięki Semilac leveller base i kolorowi Wibo hybrid Neon Flamingo. Wykończenie z połyskiem to zasługa Semilac top no wipe, a matowy efekt na jednym palcu to sprawka Victoria Vynn top no wipe matt.

Cena z dojazdem do Piaseczna według cennika to 145 zł jednak w promocji można zyskać 10 zł lub SPA dłoni.

Hybrydowy manicure i pedicure - stopy

Inne pomysły

Bardzo zależy mi na rozwoju i na tym, żeby grono moich Klientek się powiększało. Jeśli macie pomysły na promocje, z których chciałybyście chętnie skorzystać to możecie śmiało wpisywać je w komentarzach lub na Facebooku. Rozważę każdą z nich.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *