hybryda z biedronki
Paznokcie,  Recenzje

Hybryda z Biedronki – test lakieru

Ostatnio w Biedronce znów pojawiły się lakiery hybrydowe. Postanowiłam sprawdzić, czy tani marketowy lakier nadaje się do przyzwoitej stylizacji paznokci. Jeśli jesteście ciekawe jak poradziła sobie hybryda z Biedronki to zapraszam do lektury.

Testowany lakier odkryłam przypadkiem na zwykłych codziennych zakupach. Niepozorna czarna buteleczka marki O.NAIL nie rzuca się w oczy i łatwo ją przegapić na sklepowych półkach. Po szybkim przeglądzie dostępnych kolorów wybrałam barwę Pink Cadillac 015, za którą zapłaciłam 9,90 zł.  

Hybryda z biedronki i pierwsze malowanie

Pierwsze wrażenie jest całkiem niezłe. Lakier ma przyjemną zbalansowaną barwę zgodna z tym co producent pokazuje nam na opakowaniu. A jak jest z samym malowaniem? Jako podkładu użyłam Fiber Base Semilaca. O.NAIL całkiem dobrze się rozprowadza, ma fajną konsystencję, nie leje ani nie ciapie. Bardzo szybko pokryłam płytki paznokci wybranym kolorem. Obyło się bez przygód i poprawek, oceniając konsystencję mogę spokojnie postawić solidnego plusa.

Po kilku dniach mogę również pozytywnie ocenić wytrzymałość lakieru. Nie widać żadnych odprysków ani zniszczeń spowodowanych codziennymi czynnościami. Przyznam jednak uczciwie, że swoją rolę może tu odgrywać zastosowany przeze mnie TOP – Semilac no wipe.

Myślę, że mogę z czystym sumieniem polecić Wam lakier hybrydowy O.Nail z Biedronki. Paleta kolorów nie jest przesadnie bogata, ale da się znaleźć coś  ciekawego a sama hybryda wydaje się nie odbiegać jakościowo od innych dostępnych na rynku produktów.

Jeśli interesują Was inne recenzje produktów to zapraszam tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *