hybrydy poysk czy mat
Paznokcie

Hybryda – połysk czy mat? Porównanie TOPów

Baza, kolor i TOP. Dziś zajmiemy się tym ostatnim, ponieważ to właśnie od niego zależy ostateczny szlif każdej stylizacji. Co wolicie, jeśli hybryda to połysk czy mat?

Już kilka razy pokazywałam Wam efekty stylizacji wykończonej na połysk oraz matowych paznokci hybrydowych. Każda z nich ma swój urok, każda może być piękna, pod warunkiem dokładnego i starannego wykonania, o które zawsze tak bardzo dbam.

Hybryda – połysk czy mat? Rzut oka na materiały

Postanowiłam wykorzystać Semilac Extend 5in 1 soft beige. To produkt, który naprawdę warto znać. Jak sama nazwa wskazuje zastępuje i łączy kilka innych lakierów. W jednym słoiczku znajdziemy bazę, kolor i błyszczący TOP.

Efekt? Delikatny, błyszczący i bardzo naturalny – przynajmniej na tym kolorze. Połysk jest klasycznym, bezpiecznym wyborem, który sprawdzi się praktycznie w każdej sytuacji.

paznokcie hybrydy polysk

No dobrze, ale ja chciałam osiągnąć również efekt matowy, który nie odbija tak mocno światła, a więc i się nie błyszczy. Z pomocą przyszła Victoria Vynn i jej matowy TOP.

paznokcie hybrydy mat

Tym razem mamy upragniony mat. Mam wrażenie, że takie wykończenie nadaje ostrości i wrażenia surowości. Sprawdzi się doskonale w nowoczesnych stylizacjach. Jest idealne jeśli chcecie osiągnąć ascetyczny i minimalistyczny look. Fajnie zagra również jako uzupełnienie biurowej stylizacji.

Łączmy to co dobre

Oba TOPy mają swój urok i jak zwykle wszystko jest kwestią gustu. Ja jednak zachęcam Was do łączenia obu rodzajów wykończeń. Stylizacje paznokci hybrydowych, które mają w sobie elementy połysku i matu robią zwykle bardzo ciekawe wrażenie przełamując prostotę i jednolitość całości.

 

Cena? Według cennika. 🙂 Zapraszam do rezerwacji terminów, chętnie spotkam się z Wami w wybranym przez Was miejscu. W grę wchodzi przede wszystkim Warszawa, Nowa Iwiczna, Piaseczno, Nadarzyn, Konstancin Jeziorna i Pruszków, ale możemy się umówić również w innej miejscowości.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *