Granatowy pedicure hybrydowy
Paznokcie

Granatowy pedicure hybrydowy pod kocyk

Kolejny z kolorów jesieni pojawił się razem z chłodnymi porankami i gęstymi mgłami kładącymi się na polach. Granat nie jest oczywisty, to kolor tajemnicy, który odbija się w cieniach ginących dni i kolorach oświetlanego księżycem jesiennego nieba.

Jesień pada do stóp, a granatowy pedicure hybrydowy trafia pod kocyk

Czasem naprawdę wydaje mi się, że kocham jasny, delikatny i dziewczęcy french, ale jesienią coraz częściej pojawia się pewna melancholia. Lubię wtedy znaleźć chwilę świętego spokoju, ulubiony koc, fotel w zaciszu i książkę odkopaną w bibliotece. Jeśli w takie wieczory sięgnę po lakiery do paznokci na pewną będą to barwy głębokie i tajemnicze. Taki właśnie jest granat – spokojny, stonowany, nieco zamknięty, a jednak w jakiś dziwny sposób obdarzony tym nieuchwytnym magnetycznym przyciąganiem. Niektórzy mówią, że to kolor smutku, ale to nie tak. To kolor, który pozwala skoncentrować się na sobie, a chyba wszystkie wiemy, że czasem tylko tak można utrzymać równowagę i szczęście.

Materiały

Prezentowany granatowy pedicure hybrydowy wymaga dokładnego przygotowania płytki paznokci i skórek. Gdy są już odpowiednio wygładzone, ukształtowane i przygotowane, przychodzi pora na bazę – tym razem jest nią Semilac basa hardi. Głęboki granatowy kolor zapewnił hybrydowy lakier Sleek shine matrix nr 47, a połysku nadałam za pomocą Semilac top no wipe.

Cena

Standardowa cena pedicure obejmująca dojazd do Klientki w Warszawie i okolicach takich jak Piaseczno, Nowa Iwiczna, Nadarzyn, Konstancin Jeziorna, czy Pruszków to 75 zł.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *