granatowe paznokcie
Paznokcie

Granatowe paznokcie w kolorze listopadowego nieba

Listopad – szaro buro i ponuro, ale nawet te mniej optymistyczne barwy mają swój urok. Wykorzystajmy inspirujące, mokre i zimne późno-jesienne niebo, by stworzyć wyjątkową stylizację manicure.

Jesienny blues

Znacie określenie “feel blue? Doskonale pasuje do listopadowej chandry, gdy niebo płacze, dni są krótkie a wieczory wydają się zimne i nieskończenie długie. Ale, ale! Nie popadajmy w depresję, nawet te trudne emocje i uczucia są ważne i mogą być piękne. To na nich opiera się nasza dzisiejsza stylizacja. Jest piękna, smutna i ewidentnie zrodziła się z tęsknoty za latem.

Granatowe paznokcie – materiały

Dzisiejsza stylizacja nie jest oparta na hybrydzie. Jej podstawą stał się Vinylux – to lakier, który łączy dużą wytrzymałość hybrydy i łatwość zmywania zwykłego – klasycznego malowania. Zostawiamy sobie miejsce na zmianę nastroju, gdy wiatr przegoni jesienne chmury z łatwością zmienimy kolor naszego manicure 🙂

Zbliżenie na Vinylux

Producent podaje, że to lakier winylowy,który powinien wytrzymać na płytkach paznokci, który powinien zapewnić co najmniej tydzień idealnego kolor. Lakier utwardza się naturalnym światłem, więc lapma LED czy UV nie jest do niczego potrzebna.  Pod Vinylux nie stosujemy bazy, należy jednak starannie odtłuścić płytkę paznokcia cleanerem. Podobnie jak w przypadku hybrydy warto zastosować TOP, który znacznie zwiększa wytrzymałość pomalowanego paznokcia.

Oferuję usługi malowania paznokci (żele, hybrydy, Vinylux) z dojazdem w cenie do Klientki na terenie Warszawy i okolic takich jak m.in.: Piaseczno, Nadarzyn, Konstancin, Pruszków

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *