french manicure
Paznokcie

French manicure, czyli stylizacja śnieżynki

Paznokcie hybrydowe są dopełnieniem wielu stylizacji, ale w obecnym okresie roku warto skupić się na tych powiązanych ze świętami, choinką, mikołajem i rodzinnym spędzaniem czasu. Dlaczego więc nie puścić oczka do starych czasów, gdy zimą zamiast elfów można było spotkać śnieżynkę? 🙂

Kreacja śnieżynki

Obowiązkowo w bieli, czasem z elementami błękitu. Śnieżynka jest lekka i delikatna – taki również powinien być jej hybrydowy manicure. Ale nie popadajmy w baśniowe klimaty i dziwactwa, niech to będzie stylizacja użytkowa, zwiewna i delikatna raczej ostrożnie nawiązująca do śnieżynkowej aparycji.

Śnieżynka i jej french manicure

Podstawą kreacji jest baza –  Base extra caver od NeoNail. Główny kolor to naturalny blady róż Andreia gel polish kolor 220. Charakterystyczne białe wykończenie wymaga dużo dokładności, ponieważ to odniego zależy finalny efekt. Paseczki wykonałam lakierem Laqell hybrid soul white, który idealnie nadaje się do takich precyzyjnych operacji. Całość została wykończona za pomocą Laqell top no wipe.

Aktualna cena french manicure z dojazdem w obrębie Warszawy i okolic takich jak np. Pruszków, Piaseczno, Konstancin, czy Nadarzyn dostępna jest w cenniku.

Inne stylizacje w stylu french manicure można natomiast znaleźć tutaj.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *