neonowy pedicure
Paznokcie

Energetyczny neonowy pedicure

Neon Flaming dla Agnieszki! Brzmi egzotycznie? To super, w końcu o to chodziło mamy wakacje i można zaszaleć, więc robimy neonowy pedicure!

Plan? Agnieszka chciała wyrazisty kolor, coś żywego i jasnego – w grę wchodziła typowo letnia, ale raczej prosta i uniwersalna stylizacja. Paznokcie u stóp wymagały tylko podstawowego przygotowania, więc całość poszła nam bardzo szybko i sprawnie.

 

Etap I – nadanie kształtu paznokcia

Klasycznie najpierw nadałam paznokciom wymagany kształt, ale tu nie było zbyt wiele do zrobienia, po minimalnej korekcie kształt był już taki jak powinien. Po krótkim piłowaniu odsunęłam skórki i zmatowiłam płytkę paznokcia.

 

Etap II – przygotowanie paznokci  do malowania

Odtłuściłam paznokcie za pomocą wacików bezpyłkowych nasączonych cleanerem.

Byłyśmy właściwie gotowe do malowania.

 

Etap III – malowanie lakierem hybrydowym

Ostrożnie, tak by nie pozalewać skórek nałożyłam bazę. Po krótkim pobycie pod lampą przyszła kolej na kolor – dwie warstwy utwardzone dzięki lampie zapewniają przyjemny głęboki kolor. Na koniec nakładamy TOP bez przemywania, który utrwala całość stylizacji i nadaje paznokciom pięknego połysku. Na koniec odżywka dookoła paznokcia i gotowe. Widzimy się za 3-4 tygodnie, do tego czasu wszystko powinno się ładnie trzymać.

Materiały na neonowy pedicure

Bazą pedicure po raz kolejny jest Semilac Leveller Base, kolor to Wibo kolor Neon Flaming, a zastosowany TOP to Laqell No Wipe.

 

Cena z materiałami i dojazdem wyniosła 75 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *