Dwukolorowy pedicure
Paznokcie

Dwukolorowy pedicure z dojazdem przed wyjazdem!

Odkopałam wakacyjne zdjęcia z realizacji. Agnieszka chciała coś nietypowego, więc wymyśliłyśmy dwukolorowy pedicure, który pojechał z nią w Beskidy. Stylizacja chyba trafiła już na Instagram lub a Facebooka, ale pomyślałam, że dodam informację o wykorzystanych materiałach.

Dlaczego zdecydowałyśmy się na dwa kolory pedicure? To był koniec wakacji i ostatnie dni beztroski, plan był taki, by zrobić coś trochę innego, odważniejszego i bardziej szalonego. Hybrydy w różnych kolorach nikogo już nie dziwią ale zwykle do stóp podchodzi się jakoś ostrożniej. Pedicure lubi klasykę. Wydaje mi się jednak, że eksperyment się powiódł, bez tworzenia skomplikowanych wzorów, wyszła nam szybka, przyjemna i w gruncie rzeczy tania stylizacja.

Efekt oceńcie same, jestem bardzo ciekawa Waszych opinii i chętnie przeczytam je w sekcji komentarzy.

Jak to jest zrobione?

Na paznokciach obu stóp użyłam Semilac Base. Kolory to efekt malowania Andreia gel polish kolor 232 turkus i Eveline hybrid 295 deep purple. Całości nadałam błyszczące wykończenie stosując Semilac TOP  no wipe.

Cena za hybrydowy dwukolorowy pedicure

Pedicure w jednolitym kolorze, a w tym przypadku w jednolitych kolorach liczę po zwykłej stawce cennikowej, czyli 75 zł z dojazdem, w tym przypadku do Piaseczna. Dojeżdżam również do Klientek w Warszawie, Prószkowie, Nadarzynie, Konstancinie oraz w okolicach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *