Czerwony manicure na Mikolajki
Paznokcie

Czerwony manicure na Mikołajki!

Dziś na tapecie klasyczna czerwona stylizacja – nie tylko dla Pań Mikołajowych. 🙂 Jeśli chodzi o paznokcie dłoni to czerwień zawsze jest w modzie!

Lubicie manicure na czerwono? Dla wielu z nas to czysta klasyka, a może nawet skojarzenia z dzieciństwa jeśli mama akurat lubiła malować paznokcie na taki kolor. Mamy jednak 6 grudnia, dlatego skupimy się na kontekście mikołajek i modnych jesienno-zimowych stylizacji.

Czerwień nie wychodzi z mody

Tradycyjna, głęboka i błyszcząca czerwień jakoś się nie starzeje. Już kolejne pokolenie wybiera tę uniwersalną barwę. Jest widowiskowa, wyróżnia się i chyba przez lata stała się jednym z atrybutów silnej, niezależnej i zaradnej kobiety. Również w tym sezonie nie mogło zabraknąć czerwonego manicure – nie bójcie się, będzie odpowiedni nawet jeśli nie planujecie asystować Mikołajowi. 🙂

Moja stylizacja, czyli czerwony manicure na Mikołajki

Mikołajkowa stylizacja to oczywiście hybryda, jednak nie zdecydowałam się tu na żadne “udziwnienia” całość zachowałam z uszanowaniem stylu, prostoty i minimalizmu. Myślę, że wszystko dookoła – korki na ulicach, kolejki w sklepach i reklamy wszędzie dookoła nas skutecznie wykorzystują cały dostępny limit krzykliwości i kiczu. Mam nadzieję że docenicie tę klasycznie prostą propozycję. Jeśli jesteście ciekawe jak można ją wykonać to przepis jest zdecydowanie łatwiejszy w przygotowaniu od jakichkolwiek przeciętnych ciasteczek cynamonowych.  

Bazę stanowi wszechstronny lakier Semilac Extend Base, mikołajkową czerwień uzyskałam stosując Semilac w kolorze My Love 026, a całości i pięknego połysku dopełnił Semilac top no wipe.

Tę i inne stylizacje możecie zamówić u mnie w ramach usługi z dojazdem. Cennik dostępny jest tutaj, a umówić możecie się telefonicznie, mailowo lub przez Facebooka.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *