czarne paznokcie hybrydowe
Paznokcie

Czarne paznokcie hybrydowe na sportowo

Czarne paznokcie są dla wielu osób mocno kontrowersyjne, jednak potrafią być piękne! Idealnie uzupełnią wiele stylizacji, są minimalistyczne i sprawdzają się tam, gdzie teoretycznie nie zostaje wiele miejsca na modę np. w sporcie.

Czarne paznokcie hybrydowe

Dla Agnieszki wykonałam żelowy manicure. Zaczęłam od dokładnego przygotowania płytek paznokci i pielęgnacji skórek. Za pomocą żelu nadałyśmy paznokciom dłoni idealny kształt. Agnieszka przyszła po stylizację, wygodną i użytkową, dlatego paznokcie są dość krótkie. Dzięki zastosowaniu żelu udało się wyprofilować wszystkie w identyczny sposób. Płytki są gładkie i zadbane, chciałyśmy osiągnąć piękny efekt unikając jednocześnie zbytniej krzykliwości i agresywnego looku.  

Dla silnej kobiety

Stylizacje w czerni bywają ryzykowne ponieważ wiąże się z nimi cała gama skojarzeń. Skojarzenia te czasem nie pasują do planowanego efektu – od razu przychodzą na myśl klimaty rocka i metalu. Nikt nie lubi być szufladkowany dlatego decydując się na taką stylizację należy bardzo świadomie dobierać garderobę.   

Proponowana stylizacja nadaje się na siłownie i do biegania, ale pozostaje na tyle uniwersalna, że nikogo nie zdziwi w biurze czy na zakupach. Bardzo lubię takie realizacje ponieważ doceniam styl, który jest odważny, a przy tym nie staje się krzykliwy ani pretensjonalny.

Realizacja

Podstawą prezentowanego manicure jest Master żel VictoriaVinn kolor clear, na który naniosłam lakier hybrydowy Andreia 240 black. Zdecydowałyśmy, by całość została wykończona na wysoki połysk, dlatego całości dopełnił Semilac Top no wipe.

Manicure wykonany żelem to koszt ok 120 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *