Powiększenie drobnych paznokci - pedicure
Paznokcie

Bujając w obłokach

Wychodzisz z pracy, nowoczesna – superszybka winda zdaje się całą wieczność opadać do poziomu 0. Do wyjścia. Do ucieczki. Do rodziny i świętego spokoju. Czujesz sztywność w kostkach i ból w łydkach. Cholerne szpilki, jeszcze tylko kilka minut i piątkowy wieczór uwolni Cię od nich na cały weekend.

Mniej więcej tak w piątek skończył się dzień pracy Neli. Szczerze mówiąc nie było aż tak dramatycznie, ale wszystkie wiemy, że w piątkowe popołudnie resztki cierpliwości lubią mieszać się z oczekiwaniem na chwilę oddechu i kieliszek wina w ulubionym fotelu… albo hamaku.

Optyczne powiększenie drobnych paznokci

Zadaniem na dziś było powiększenie drobnych paznokci Neli. Nie musiałyśmy jednak robić tego w sposób dosłowny. Optyczne powiększenie drobnych paznokci u stóp to bardzo przyjemny, szybki i nieinwazyjny sposób. Pożądany efekt można osiągnąć przez dobór właściwego, intensywnego koloru – w tym wypadku wybór padł na NEON Flaming od Wibo.

Szybki efekt nowiutkiego pedicure po pracowitym tygodniu cieszy jeszcze bardziej! Magia hybrydowych paznokci znowu zadziałała… Nareszcie jest czas dla siebie i dla rodziny! Miłego weekendu dla wszystkich! 🙂

Materiały – lakiery hybrydowe do pedicure

Bazą pedicure jest Semilac Leveller Base, a kolor zawdzięczamy Wibo kolor Neon Flaming. Do tego TOP Laqell No Wipe, a całość jak zwykle trafiła pod lampę LED Sun Pro.

Cena z materiałami i dojazdem wyniosła 75 zł

Dojeżdżam do Klientek w promieniu ok 20 km od Nowej Iwicznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *