Paznokcie

Brokatowy pedicure jeszcze przed Sylwestrem!

Dawno nie miałyśmy do czynienia z pedicure, zima to zdecydowanie nie jest sezon na hybrydy u stóp. Dziwne, która z nas nie chciałaby mieć zadbanych paznokci przez cały rok? 🙂

Pedicure przez okrągły rok

Hybrydy na paznokciach u stóp zdecydowanie tracą na popularności w jesiennych i zimowych miesiącach. Z jednej strony faktycznie nie pokazujemy stóp tak często jak w lecie, klapki i sandały poszły w odstawkę i czekają na wyższe temperatury, z drugiej zaś warto zadbać o siebie nie tylko na pokaz. Zachęcam do zimowego pedicure również dlatego, że jest on bardzo trwały. Hybrydy u stóp wytrzymują długo, paznokcie nie rosną tak szybko jak u dłoni, przez co mamy kilka tygodni spokoju pomiędzy kolejnymi aplikacjami.

Brokatowy pedicure na Sylwestra

Dziś pokażę Wam piękny brokatowy lakier w niezwykłej sylwestrowej stylizacji. Niezwykłej, bo prezentowanej właśnie na paznokciach u stóp. Podobne malowanie na pewno sprawdzi się również jako manicure. Ciemny odcień i błyszczące drobinki świetnie nadają się na zbliżający się czas świąt i sylwestrowych zabaw.

Brokatowy pedicure nie wymaga wiele więcej pracy niż standardowe malowanie. Podstawą stylizacji jest baza Semilac leveller base. Kolor nadaje HiHybryd 228 fuchsia blush – nieco tańsza marka Semilaca, którą obecnie testuję, a całości dopełnia błyszczący TOP, również Semilac.  

Cena pedicure z dojazdem w Piasecznie i okolicach Warszawy jest zgodna z cennikiem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *