Bordowy matowy manicure
Paznokcie

Bordowy, matowy manicure

Wiele z Was coraz częściej pyta mnie o matowe hybrydy. Faktycznie takie stylizacje są teraz bardzo modne. Na początek weźmy na warsztat bordowy, matowy manicure. Kasia już od dawna chciała poeksperymentować z matowym kolorem i była bardzo zadowolona ze swojego wyboru 🙂

Full-mat design

Pełen mat to często odważna decyzja. Wiele z nas nigdy nie próbowało takiego rozwiązania, stąd niepewność: “czy to dla mnie?”, “czy będę się w tym dobrze czuła?”. Nie bójcie się matu! Paznokcie hybrydowe pozwalają nam wszystkim na eksperymenty, więc korzystajmy z tej możliwości. Stylizacja oparta na matowym wykończeniu nadal jeszcze niesie ze sobą powiew oryginalności i świeżości. To efekt, który często trudno jest osiągnąć więc korzystajmy z jego obecnej dostępności bo już niedługo wszystkim nam może spowszednieć.

Bordowy, matowy manicure na jesień 2018

Ciemna barwa tej matowej stylizacji ładnie wpisuje się w pierwsze dni jesieni. Choć na razie powitała nas wichurami i sporym ochłodzeniem to być może niedługo znów złagodnieje przybierając swoją piękną złotą formę. Tak czy inaczej tradycyjnie czerwień i bordo mogą być kojarzone z tą porą roku, stonowany matowy kolor będzie pięknie współgrał z szarościami i brązami oraz innymi przygaszonymi barwami jakie zwykle wyciągamy z szaf podczas tych zimniejszych miesięcy.

Materiały wykorzystane w stylizacji

Jak osiągnąć piękny bordowy mat? Po pierwsze perfekcyjne przygotowanie płytki paznokcia – hybrydy lubią dokładność, a ja zawsze dążę do ideału. Tym razem jako bazę wspólnie z Kasią wybrałyśmy Base extra cover od  NeoNail. Głęboki, szlachetny kolor wywołał pigment zawarty w lakierze Wibo hybrid kolor Merlot, a zamierzony matowy look zapewnia Victoria Vinn top no wipe matt.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *