czerwony vinylux
Paznokcie

Bloody Mary, czyli czerwony Vinylux

Zwykle zajmuję się hybrydami, ale istnieje wiele sposobów, by zadbać o wygląd naszych paznokci. Dziś na warsztat weźmiemy klasyczną czerwień w nowoczesnym wydaniu. Przedstawiam Wam czerwony Vinylux

Vinylux dla zdecydowanych i nie całkiem pewnych

O zaletach i wadach lakierów Vinylux już kiedyś pisałam (możecie przeczytać tutaj). Nie będę się więc rozpisywać o samej technologii. Powiem jednak, że to interesująca opcja dla osób, które wolą rozwiązania wytrzymalsze od klasycznego lakieru, ale nie po drodze im z hybrydą, której trwałość bywa problemem dla Klientek lubiących częste zmiany koloru.  

Klasyczna czerwień

Czerwone paznokcie mogą kojarzyć się z klasycznym biznesowym dress codem, ale również z przeszłością – nasze mamy nie raz właśnie tak malowały paznokcie. Czy to znaczy, że czerwień już jest passe? Na pewno mamy teraz do wyboru zdecydowanie więcej odcieni, dzięki, którym czerwień zyskała całkiem nowe życie, nie tylko w biurach Mordoru, ale również na uczelniach czy w sklepach.

Dziś chciałaby zaproponować Wam czerwień, która nie jest oczywista, ani szablonowa. Choć mamy środek zimy ta barwa kojarzy mi się z nadciągającą wiosną, jest wyrazista i żywa. Mam nadzieję, że podoba się Wam ten odcień i że zdecydujecie się na podobną stylizację na swoich paznokciach.

Cena takiego malowania jest zgodna z moim cennikiem, a do Klientek dojeżdżam w Warszawie i okolicach takich jak Piaseczno, Nadarzyn, Konstancin czy Pruszków.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *