rozowy hybrydowy pedicure
Paznokcie

Biegając boso po trawie…

Środek weekendu, gorący letni dzień na działce, żadnych zmartwień, żadnych obowiązków i czuję się szczęśliwa! Po prostu, hybrydowy pedicure – różowo mi!

Drobne rzeczy potrafią sprawić ogromną przyjemność, a radość jest zaraźliwa! Mam nadzieję, że uda mi się dziś przelać ją na Was..

Skąd taki dobry humor? Zrobiłam ostatnio coś czego nie praktykowałam już całymi latami. To proste i trochę głupie ale zwykłe chodzenie boso po trawie i spędzenie wolnego czasu z rodziną napełniło mnie optymizmem i przypomniało dzieciństwo. Pomyślałam więc, że moje stopy zasługują na coś specjalnego. Zrobiłam sobie prezent w postaci radosnego, dziewczęcego pedicure w odcieniach różu. 🙂

Nieskromnie powiem, że wyszło naprawdę ładnie, paznokcie u stóp są zaniedbywane znacznie częściej niż te u dłoni, a tak niewiele potrzeba, by wyglądały estetycznie, więcej nawet, by podkreślały nasz wspaniały nastrój!

Warto czasem zrobić coś choć trochę szalonego i warto dać się ponieść emocjom bo najlepsze efekty nie są zwykle dziełem markowych lakierów lecz serca, które w nie wkładamy.

Hybrydowy pedicure – materiały

Bazą mojego różowiutkiego pedicure jest Semilac Leveller Base, ale kolor nadaje mu niezbyt znany, choć w gruncie rzeczy całkiem niezły Golden Rose kolor 06 Roseberry. Całość jak zwykle trafiła pod lampę LED Sun Pro.

Cena z materiałami i dojazdem wynosiłaby: 75 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *